Kurumsal

1996 yılından bugüne kadar firma ortağı ve kurucusu olan genel müdürümüz MEHMET CAN KARAKELLE'ın iş deneyimleri incelendiğinde yaptığımız her işimizde kazandığımız tecrübeler, bizi daha iyisini yapmaya ve sizlere AKDENİZ ENERJİ ile daha da iyi hizmet sunmaya şartlandırmıştır.

Vizyonumuz

Firma kurucu ortağımız ve yönetim kurulu başkanımızın 1996 yılından itibaren hizmet sektöründe elde ettiği başarılı konumunu, üstüne katarak devam ettirmek suretiyle, yeni teknolojik gelişmelere süratle adapte olarak iş kolumuzda akla gelen ilk marka olmaktır.

Misyonumuz

Yasalara ve kanunlara, toplumsal etik kurallarına, şirket prensiplerine uyarak, müşterilerimize her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti, teknik kurallardan ödün vermeden, müşteri koşullarına uygun olarak sunmaktır.

AKDENİZ ENERJİ bünyesinde elektrik bölümü, kalite ve teknolojide öncü ürünleriyle üreticilerinde desteğinide alarak, sizlere hızlı güvenli ve uygun hizmeti amaçlayan bir taahhüt şirketidir. 

Enerji nakil hatları, yerleşim merkezleri elektrik tesisleri direk ve bina tipi trafo merkezleri , endüstriel ve sosyal tesislerin komple elektrik projelerinin yapımı , zayıf ve kuvvetli akım uygulamaları , alternatif enerji sistemleri ve AR-GE çalışmaları olarak faliyetlerimiz devam etmektedir. 

AKDENİZ ENERJİ sizlerinde desteğiyle her gecen gün çalışma alanını ithal ve yerli ürün yelpazesini , taahhüt işlerini hizmet kalitesini genişleterek bu çalışmaların özünde ise mutlak ve tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile haraket etmektedir. 

SAYGILARIMIZLA.